Hoogte : | 50cm |
Potmaat: | 19cm |
Standplaats: | - |
Snoeimaand: | - |
Winterhard: | - |
Bladhoudend: | - |
Watergeven: | - |
Bloeiend: | - |
Hoogte : | 50cm |
Potmaat: | 19cm |
Standplaats: | - |
Snoeimaand: | - |
Winterhard: | - |
Bladhoudend: | - |
Watergeven: | - |
Bloeiend: | - |
‘Lonicera Kamtschatica Duet’ is een blauwe honingbes die betreft smaak overeenkomt met de blauwe bosbes. Hij komt van oorsprong uit noordoost-Azië en Siberië en is in Nederland nog relatief onbekend. De struik is zeer winterhard en bloeit met onopvallende groen-gele bloemen. De honingbes struik is zelfbestuivend, maar wanneer er meerdere planten bij elkaar staan geeft dit wel een betere oogst. De hommels zorgen voor de bestuiving. De vruchten verschijnen later dan die van de ‘Lonicera Kamtschatica’ namelijk rond augustus/september. De bessen zijn donkerblauw van kleur, zijn wat groter dan gemiddeld met een bijzondere langwerpige vorm. Zoals de naam Honingbes het al zegt, de smaak is heerlijk zoet. Bovendien zitten er veel vitaminen in. Ze bevatten veel pectine, vitamine B en C. De bessen zijn geschikt om in een gerecht te verwerken of om vers geplukt te eten. Vogels zijn ook dol op de honingbes, dus tijdelijk afdekken met een net of folie is een aanrader. Hij wordt maximaal 100 cm hoog en snoeien is dan ook haast niet nodig. De ‘Lonicera Kamtschatica Duet’ staat graag op een plekje in de zon tot halfschaduw in een goed doorlaatbare maar licht vochtige bodem.
Zoek een bijbehorende bloempot en wij maken de combinatie voor u op!
Bekijk alle bloempotten >>U kunt zelf kiezen voor uw moment van levering. Dat kan ook in de avond. Zodra uw bestelling verzonden wordt ontvang u een track en trace link waarmee u uw bestelling kunt volgen. Wij leveren uw planten met PostNL. Bij grote bestellingen bezorgen wij de planten zelf. Wij nemen dan contact met u op!
Onze planten zijn vers van de kweker en dus van de beste kwaliteit. Wij verpakken onze planten met veel zorg, zodat de plant in perfecte staat bij u aankomt. Wij gebruiken labels om aan te duiden dat er planten in de pakketten zitten. Onze pakketten worden daardoor op een extra voorzichtige manier gesorteerd en uitgeleverd.
Wij kunnen uw bestelling bezorgen met onze eigen bezorgdienst. Hier kunt u gebruik van maken als in de regio woont werkt waar wij bezorgen. Wij komen uw bestelling dan zelf bij u bezorgen. Bij het bezorgen van de planten verlenen wij ook de nodige service. Ook wordt u van te voren geïnformeerd in welk tijdvlak uw bestelling bezorgd zal worden. Bent u benieuwd of wij bij u kunnen bezorgen? Dit kunt u zien als u uw postcode invult bij het afrekenproces.